Home / artykuły / Dieta a zaburzenia erekcji.

Dieta a zaburzenia erekcji.

Aby można było mówić o właściwej diecie dla mężczyzn zmagających się z zaburzeniami erekcji należy przede wszystkim wzbogacić ją o zdrowe tłuszcze roślinne (zamiast zwierzęcych), cynk, witaminę D oraz selen. Są one ściśle związane z utrzymywaniem właściwego poziomu testosteronu, który łączy się z ochotą na seks, a także zwiększeniem atrakcyjności własnego wyglądu i postrzegania przez kobiety!

Współcześni mężczyźni nie przywiązują dużej wagi do diety, co jest błędem, gdyż źle skomponowana dieta może być bezpośrednią przyczyną pojawiania się impotencji https://kamagra2020.pl , a z kolei w przypadku jej leczenia może sprawić, że niewłaściwe produkty umocnią skutki uboczne dolegliwości. W tym samym momencie, zdrowa dieta jest związana z zachowaniem właściwej sprawności seksualnej i cieszeniem się nią przez długie lata.

Wszystko więc leży w rękach samego mężczyzny, a raczej na jego talerzu. Jeśli w diecie znajdują się duże ilości alkoholu to odpowiada on za rozszerzanie naczynek krwionośnych, dzięki czemu krew nie jest w stanie utrzymać się wystarczająco długo w ciałach jamistych penisa, aby było możliwe osiągnięcie wzwodu. Metabolizm testosteronu jest bezpośrednio związany z wątrobą, a alkohol bardzo obciąża ten narząd w związku z czym jest to kolejny powód dlaczego powinno się unikać alkoholu, albo przynajmniej spożywać go w małych ilościach i okazjonalnie, a nie każdego dnia.

Należy wystrzegać się wszystkich przetworzonych produktów mięsnych (między innymi pasztetów oraz parówek), gdyż w ich skład nie wchodzi mięso, które widzimy na półkach w sklepach, a te oddzielane mechanicznie, oprócz tego znaczne ilości tłuszczów trans, konserwantów i cale masy wzmacniaczy smaku oraz konserwanty. Za pogorszenie krążenia odpowiada również ser żółty, przede wszystkim ten gorszej jakości, który jest bogaty w ogromne ilości tłuszczu. Jeśli ser w zdrowej diecie to tylko i wyłącznie okazjonalnie. Wymienione produkty to tylko niektóre z którymi należy się pożegnać w imię zdrowia oraz dobrej kondycji seksualnej.

About admin